preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
e-Dnevnik

ŽUPANIJSKA NATJECANJA U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.

   

Sva sportska natjecanja kreću početkom školske godine s gradske razine, a pobjednici tih natjecanja nastavljaju na županijskim natjecanjima u konkurenciji 49 osnovnih škola Zagrebačke županije.

U nastavku pročitatajte o svim krasnim sportskim rezultatima naših učenika u izvješću koje su pripremile njihove voditeljice i mentorice - učiteljice Ivančica Valek i Tanja Madžarac.


Županijsko natjecanje u krosu

Početak 2016./2017. školske godine započeli smo Županijskim natjecanjem u krosu. Natjecanje se održalo 21.10.2016. godine u Osnovnoj školi Mihaela Šiloboda, Sv. Martin pod Okićem. Nastupili smo u sljedećem sastavu:

Ženska ekipa 5. i 6. razreda:                Muška ekipa 5. i 6. razreda:

1. Jana Pavlak 6.b                                             1. Mislav Sever  6.d

2. Ana Šelko   6.c                                             2. Bruno Hrupec  6.c

3. Anđela Pejić 5.c                                           3. Alen Bičak  6.d

4. Korina Kukovačec 6.d                                  4. Leon Ratković  5.d

Voditeljica: Tanja Madžarac, mag.cin

Ženska ekipa 7. i 8. r.:                            Muška ekipa 5. i 6. r.:

1. Brankica Belobrajdić 7.b                       1. Jan Papić  7.c

2. Viktorija Jantolek 8.c                            2. Ilija Batarilo 7.b

3. Nika Šeb 8.b                                         3. Marko Kuzmanović 8.b

4. Dora Žeželj 8.c                                      4. Luka Dužaić 8.a

Voditeljica: Ivančica Valek, prof.TZK

Ukupan poredak: učenice 5./6. r. zauzele su 10. mjesto od ukupno 18 ekipa, a djevojčice 7./8. r. 8. mjesto od ukupno 19 ekipa.

U konkurenciji učenika 5./6. r. zauzeli su 12. mjesto od ukupno 16 ekipa, a u konkurenciji 7./8. r. 13. mjesto od ukupno 22 ekipe.

Bravo!!!   

 

 

Županijsko natjecanje u odbojci

Županijsko natjecanje u odbojci održano je 21.3.2017. godine u OŠ Rugvica, Vrbovec. Naša škola nastupila je u sljedećem sastavu:

1. Brigita Grošinić   8.a                              6. Mihaela Nemčić  8.d

2. Nika Petriš  8.c                                      7. Lana Jarec   8.c

3. Franka Košćec  8.a                                8. Viktorija Jantolek   8.c

4. Lucija Nizek   8.a                                   9. Petra Hrupec   8.c

5. Katarina Filipović 8.d                            10. Nika Šeb   8.b

11. Nikol Karaži 8.d

Voditeljica: Ivančica Valek, prof. TZK

Naše učenice osvojile su 8. mjesto te im na tome čestitamo!!!

 

 

Županijsko natjecanje u rukometu za učenice 7. i 8. razreda

Županijsko natjecanje u rukometu za učenice 7. i 8. razreda održano je 2.3.2017. u našoj školi, OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina.

Nastupili smo u sljedećem sastavu:

1. Mateja Faletar  8.d                                     2. Nika Šeb   8.b

3. Nika Petriš       8.c                                     4. Dora Žeželj   8.c

5. Dora Prugovečki  8.c                                 6. Brigita Grošinić  8.a

7. Mihaela Nemčić   8.d                                 8. Franka Košćec   8.a

9. Ana Briški 6.b                                           10. Stella Šimunec 6.c

11. Jana Pavlak 6.b                                       12. Dora Tokić 6.a

13. Viktorija Jantolek  8.c                             14. Lucija Škrlec 7.c

Voditeljica: Ivančica Valek, prof. TZK

Učenice su osvojile 2. mjesto te im na tome čestitamo.

Bravo !!!

 

Županijsko natjecanje u futsalu

Županijsko natjecanje u futsalu za učenike 7. i 8. razreda održano je 22.3.2017. godine u OŠ Sveta Nedjelja.

 Naši učenici nastupili su u sljedećem sastavu:

1. Marin Križ Posavec 7.d                              2. Ivan Bahlen 8.c

3. Matija Glavaš 8.c                                       4. Tin Maloseja 7.a

5. Stjepan Žigrović 8.c                                  6. Domagoj Košćec 7.c

7. Tin Tuković 8.d                                         8. Josip Haramina 7.b

9. Ilija Batarilo   7.b

Voditeljica: Tanja Madžarac, mag.cin.

Naši učenici zauzeli su 5. mjesto.

Bravooo!!!

 

 

Naše učenice nastupile su na Županijskom natjecanju u futsalu 3.2.2017. u II. osnovnoj školi Vrbovec.

Sastav ekipe:

1. Elizabeta Zerec 7.c                                    2. Brigita Grošinić  8.a

3. Katarina Filipović  8.d                              4. Viktorija Jantolek 8.c

5. Petra Hrupec 8.c                                 6. Nika Majcen Bošnjak 5.c

7. Lucija Nizek  8.a                                       8. Marija Haramina 5.b

9. Elena Malić   8.c                                         10. Ema Bahlen 7.d

Voditeljica: Tanja Madžarac, mag.cin.

Učenice su osvojile 3. mjesto te im na tome čestitamo!!!

 

 

Županijsko natjecanje u rukometu za učenice 5. i 6. razreda

Županijsko natjecanje u rukometu za učenice 5. i 6. razreda održano je 28.3.2017. u našoj školi, OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina.

Nastupili smo u sljedećem sastavu:

1. Antonija Rukelj 5.b                                        2. Martina Vrščak 6.a

3. Lucija Jakubec 6d                                           4. Ana Šelko 6.c

5. Sara Faltak 6.b                                               6. Dijana Bradić 6.b

7. Leonarda Zbiljski 6.b                                   8. Leonarda Nizek 5.b

9. Ana Briški 6.b                                              10. Stella Šimunec 6.c

11. Jana Pavlak 6.b                                           12. Dora Tokić 6.a

13. Korina Kukovačec 6.d                              14. Leonarda Popek 5.a

Voditeljica: Ivančica Valek, prof. TZK

Učenice su osvojile 2. mjesto te im na tome čestitamo!!!

 

 

 

Županijsko natjecanje u futsalu za učenike 5. i 6. razreda održano je 9.5.2017. godine u OŠ Milke Trnine Križ.

 Naši učenici nastupili su u sljedećem sastavu:

1. Matija Dragija 6.c                             2. Mislav Sever 6.d

3. Martin Posuda 6.b                            4. Alen Bičak 6.d

5. Luka Glibo 6.c                                  6. Teo Šimunović 6.b

7. Dorian Veček 6.c                              8. Luka Košćec 6.b

9. Bruno Hrupec   6.c                         10. Leon Ratković 5.d

Voditeljica: Tanja Madžarac, mag.cin.           

Naši učenici zauzeli su 7. mjesto.!!! Bravo!!!

Županijsko natjecanje u atletici za 5. i 6. te 7. i 8. razrede (m,ž)

Na stadionu Hrvatskoga akademskoga atletskog kluba „Mladost“ u Zagrebu 2. svibnja održano je Županijsko natjecanje u atletici.

Članovi ekipe 5. i 6. razreda:

Luka Glibo, 6.c, Fabijan Domitran, 6.a, Luka Bogdan, 6.d, Veno Žeželj, 6.b, Bruno Hrupec, 6.c, Dorian Veček, 6.c, Martin Tokić, 5.a, Jana Pavlak, 6.b, Leonarda Zbiljski, 6.b, Nikolina Trcak, 6.a, Lucija Rosić, 6.a, Ana Briški, 6.b, Korina Kukovačec, 6.d, Ana Šelko, 6.c.

Voditeljica: Tanja Madžarac, mag.cin.

Ekipno su osvojili 4. mjesto!!! Bravo!!!

 

Sjajni i pojedinačni rezultati:    Bruno Hrupec 1. mjesto 100 m;

Jana Pavlak 1. mjesto bacanje vorteksa;

Leonarda Zbiljski 2. mjesto suvanje medicinke

 

Članovi ekipe 7. i 8. razreda:

Marko Kuzmanović, 8.b, Luka Crneković, 8.a, Patrik Vrščak, 7.a, Domagoj Košćec, 7.c, Ilija Batarilo, 7.b, Matija Posuda, 7.a, Luka Dužaić, 8.a, Mihaela Nemčić, 8.d, Magdalena Vrščak, 7.a, Viktorija Jantolek, 8.c, Dora Žeželj, 8.c, Nika Šeb, 8.b, Nika Petriš, 8.c, Lucija Škrlec, 7.c.

Voditeljica: Ivančica Valek, prof. TZK

Ekipno su osvojili 9. mjesto!!! Bravo!!!

Sjajni i pojedinačni rezultati:  Ilija Batarilo 3. mjesto 100 metara

                                            Mihaela Nemčić 1. mjesto bacanje vorteks

Vaše učiteljice Tjelesne i zdravstvene kulture: Ivančica Valek i Tanja Madžarac

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Maja Hunjadi Barišić   datum: 25. 4. 2017.

 

ŠŠD Mladost osnovano je 1996. godine na inicijativu Županijskog školskog športskog saveza Zagrebačke županije.

 

ŠŠD TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE 2012./2013.

GRADSKO NATJECANJE U RUKOMETU ZA DJEČAKE I DJEVOJČICE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U našoj sportskoj dvorani 30. 11. 2012. održano je Gradsko natjecanje u rukometu. Najbolji su bili:

 OŠ KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOGA, DONJA ZELINA (M)

OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, SVETI IVAN ZELINA (Ž)

Čestitamo pobjednicima i želimo im puno uspjeha na županijskim natjecanjima!

 

REZULTATI:

Rezultati u konkurenciji učenika:      Donja Zelina – Bedenica 7:7

                                                           Sv. I. Zelina – Bedenica 2:9

                                                           Sv. I. Zelina – Donja Zelina 4:11

 

Rezultati u konkurenciji učenica:       Donja Zelina – Sv. I. Zelina 14:2

 

 

 

 

 

Voditeljice natjecanja:

            Tanja Madžarac, mag. kineziologije

            Ivančica Valek, prof.

 

 

 

 

 

NA GRADSKOM NATJECANJU U ŠKOLSKOM NOGOMETU POBIJEDILA EKIPA NAŠE ŠKOLE

Gradsko natjecanje održano je 23. 10. 2012. godine u OŠ Bedenica. Sudjelovale su ekipe triju škola s područja grada Svetog Ivana Zeline: OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina (voditeljica ekipe: učiteljica Tanja Madžarac), OŠ Ksavera Šandora Đalskoga, Donja Zelina (voditelj ekipe: Marijan Tivadar) , OŠ Bedenica (voditelj ekipe: učitelj Mladen Prugovečki).


 

Našu ekipa sudjelovala je u sljedećem sastavu:

 

Bruno Geller, 8.a

Valentino Anušić, 8.d

Ivan Hrupec, 8.c

Martino Hrupec, 8.a

Stjepan Posavec, 7.a

 Filip Vrščak, 8.b

Mateo Kučar, 8.c

Martin Šilinić, 8.a

Danijel Antolković, 8.c

Željko Batarilo, 8.c

Ivan Cvetko, 8.c

 

Rezultati utakmica:

Bedenica - Donja Zelina 6 : 0

Bedenica - Sveti Ivan Zelina 1 : 4

Sveti Ivan Zelina - Donja Zelina 6 : 1

 

KONAČNI POREDAK:

1. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, SVETI IVAN ZELINA yes

2. OŠ BEDENICA

3. OŠ KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOGA, DONJA ZELINA

 

BRAVO!!!!!!

ČESTITAMO NAŠIM DEČKIMA I NJIHOVOJ VODITELJICI!!!!!!!!!!!

I ŽELIMO IM PUNO USPJEHA NA SLJEDEĆOJ RAZINI NATJECANJA!!!

 

 

 

 

 

SJAJNE VIJESTI SA ŽUPANIJSKOG KROSA - NAŠE DJEVOJKE OSVOJILE 3. MJESTO!!!!

17.10.2012. u Svetom Martinu pod Okićem održalo se Županijsko natjecanje u KROSU za učenice i učenike osnovne škole.
Ove godine konkurencija je bila velika. Prijavljeno je 20 muških i isto toliko ženskih ekipa.
Među njima su bile i naše ekipe.

 


 

 

Muška ekipa u sastavu:
Litvić, Nikola        8.c
Anušić, Valentino    8.d
Vrščak, Filip        8.b
Anđelković, Sergej    8.c
Kučar, Mateo        8.c


Osvojili su vrlo solidno 10. mjesto.

Ženska ekipa u sastavu:
 Jelena Čosić        8.c
 Suzana Jurić        8.c
 Monika Grošinić    8.a
 Eleonora Brcković    8.b
 Laura Žigrović    8.a


Cure su osvojile 3. MJESTO!!!


Čestitam objema ekipama na vrlo velikom trudu i plasmanima!
                        

Voditeljica ekipe:  Ivančica Valek


Uživajte u sličicama s natjecanja!

 

smileysmileysmiley

 

ŠŠD TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE 2010./2011.

 

Športsko školsko društvo Mladost ove je godine (šk. god. 2010./2011.) organiziralo i realiziralo sljedeća natjecanja:

GRADSKA NATJECANJA:

ODBOJKA (Ž) – 1.mjesto
RUKOMET (Ž) – 1. mjesto
NOGOMET (M) – 1. mjesto
RUKOMET (M) – 2. mjesto

Natjecanja su bila održana u našoj školskoj dvorani tijekom prvog polugodišta.

ŽUPANIJSKA NATJECANJA:

- 11.3.2011. naša škola bila je domaćin Županijskog natjecanja u

RUKOMETU (Ž) – 1. MJESTO !!!

Naše djevojke su prvim mjestom osigurale plasman na POLUZAVRŠNICU DRŽAVNOG PRVENSTVA koje se održalo u Bjelovaru 17.3.2011. Na tom natjecanju naše su djevojke zauzele 2. mjesto izgubivši tijesno od domaćina, 20:19. CURE, VELIKE ČESTITKE!!!

Ekipa: 1. Jelena Čosić – 6.c
           2. Suzana Jurić- 6.c
           3. Dora Žigrović – 8.a
           4. Tea Puhelek – 8.c
           5. Lucija Bičak – 7.b
           6. Ana Čosić – 8.b
           7. Tajana Podolski – 8.b
           8. Katarina Antolković - 8.b
           9. Klara Koščec – 7.d
          10. Karla Horvat – 7.d
          11. Lucija Pejić – 8.d
          12. Monika Grošinić – 6.a
          13. Magdalena Žigrović – 8.d

                                                     Voditeljica: Ivančica Valek

Županijsko natjecanje iz ODBOJKE (ž) bilo je održano 17.2.2011. u Velikoj Gorici, a naše djevojke su osvojile 8. mjesto.

Ekipa: 1. Eleonora Brcković – 6.b
           2. Tamara Majcug- 6.b
           3. Tena Oštarjaš – 7.c
           4. Viktorija Bačan - 8.a
           5. Katarina Antolković – 8.a
           6. Ana Čosić – 8.b
           7. Tajana Podolski – 8.b
           8. Katarina Podvorec - 8.a
           9. Klara Koščec – 7.d
          10. Karla Horvat – 7.d
          11. Ivana Škarec – 8.b
          12. Nikolina Žigrović – 8.c

                                           Voditeljica: Jadranka Houška
 

 

 

 

Na Županijskom natjecanju u MALOM NOGOMETU koje je bilo održano u Vrbovcu 4.4.2011., naši dječaci su osvojili 4. mjesto.

Ekipa: 1. Ivan Posavec - 8.b
           2. Jakob Raič - 8.c
           3. Antonio Biršl - 8.c
           4. Borna Sever – 8.b
           5. Mislav Rukelj – 8.a
           6. Matija Trcak – 8.a
           7. Stjepan Pajač – 8.a
           8. Josip Prugovečki - 8.a
           9. Dominik Stipić – 7.c
          10. Alen Nokaj – 8.d

                                 Voditelj: Milorad Miljuš

 

SVIM SPORTAŠIMA ČESTITAMO NA TRUDU I LIJEPIM USPJESIMA!!!
 


 


Mala školska prognoza

TEMPERATURA: 

ujutro:  

tijekom dana:  

VJETAR:  

VLAGA:  

PADALINE:  

TLAK ZRAKA:  


Informacije za roditelje


Vremenik dopunske i dodatne nastave i izvannastavnih aktivnosti u šk.god. 2019./2020.




Kalendar
« Veljača 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 12. 2012.

Ukupno: 968693
Ovaj mjesec: 9168
Danas: 1




preskoči na navigaciju