preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
e-Dnevnik

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U RUKOMETU

 

 

 

Županijsko natjecanje u rukometu za učenice sedmih i osmih razreda održano je u našoj školi 5. ožujka 2014. godine.

Čestitamo svim učenicama i njihovim mentorima na sudjelovanju i odlično odigranim utamicama,  a našim djevojkama i njihovoj mentorici Ivančici Valek posebne čestitke za osvojeno izvrsno treće mjesto!smileysmileysmiley

 

 


 

Na natjecanju su sudjelovale ekipe:

 

  1. ŠŠD DUGO SELO-OŠ Josipa Zorića, Dugo Selo (voditelj-Jozo Jurković)
  2. ŠŠD VIHOR-OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić-Grad (voditeljica-Tajana Damjanović)
  3. ŠŠD MLADOST-OŠ Dragutina Domjanića, Sv. Ivan Zelina (voditeljica- Ivančica Valek)
  4. ŠŠD BISTRA-OŠ Bistra, Zaprešić (voditeljica-Andreja Ivić)
  5. ŠŠD GORICA-OŠ Nikole Hribara,Velika Gorica (voditeljica-Ivana Cvetnić)
  6. ŠŠD JASTREB-OŠ Ljubo Babić, Jastrebarsko(voditelj-Ivan Hlebić)
  7. ŠŠD ROVI-OŠ Rude,Samobor (voditelj-Milan Jelenić)

 

 Boreći se za treće mjesto naše su cure pobijedile ŠŠD Bistru.

  ŠŠD Mladost – ŠŠD Bistra    8:6

 

 

Za prvo mjesto borile su se cure iz Ivanić-Grada i Dugog Sela. Utamkica je završila neriješeno (18:18) pa su se morali izvađati sedmerci. Nakon sedmeraca svoje su prvo mjesto uvjerljivo odnijele cure iz Dugog Sela.

ŠŠD Dugo Selo –ŠŠD Vihor   20:18

 

 

 Rezultati ostalih utakmica:

 

1. ŠŠD Mladost-ŠŠD Rovi                   8:3

 

2. ŠŠD Dugo Selo-ŠŠD Gorica             13:10

 

3. ŠŠD Bistra–ŠŠD Jastreb                12:6

 

4. ŠŠD Gorica-ŠŠD Rovi                    18:8

 

5. ŠŠD Dugo Selo-ŠŠD Mladost           11:8

 

6. ŠŠD Vihor-ŠŠD Jastreb                12:8

 

7. ŠŠD Dugo Selo-ŠŠD Rovi               13:7

 

8. ŠŠD Mladost-ŠŠD Gorica              13:10

 

9. ŠŠD Vihor-ŠŠD Bistra                 13:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Ana Furić   datum: 7. 3. 2014.

 

ŠŠD Mladost osnovano je 1996. godine na inicijativu Županijskog školskog športskog saveza Zagrebačke županije.

 

ŠŠD TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE 2012./2013.

GRADSKO NATJECANJE U RUKOMETU ZA DJEČAKE I DJEVOJČICE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U našoj sportskoj dvorani 30. 11. 2012. održano je Gradsko natjecanje u rukometu. Najbolji su bili:

 OŠ KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOGA, DONJA ZELINA (M)

OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, SVETI IVAN ZELINA (Ž)

Čestitamo pobjednicima i želimo im puno uspjeha na županijskim natjecanjima!

 

REZULTATI:

Rezultati u konkurenciji učenika:      Donja Zelina – Bedenica 7:7

                                                           Sv. I. Zelina – Bedenica 2:9

                                                           Sv. I. Zelina – Donja Zelina 4:11

 

Rezultati u konkurenciji učenica:       Donja Zelina – Sv. I. Zelina 14:2

 

 

 

 

 

Voditeljice natjecanja:

            Tanja Madžarac, mag. kineziologije

            Ivančica Valek, prof.

 

 

 

 

 

NA GRADSKOM NATJECANJU U ŠKOLSKOM NOGOMETU POBIJEDILA EKIPA NAŠE ŠKOLE

Gradsko natjecanje održano je 23. 10. 2012. godine u OŠ Bedenica. Sudjelovale su ekipe triju škola s područja grada Svetog Ivana Zeline: OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina (voditeljica ekipe: učiteljica Tanja Madžarac), OŠ Ksavera Šandora Đalskoga, Donja Zelina (voditelj ekipe: Marijan Tivadar) , OŠ Bedenica (voditelj ekipe: učitelj Mladen Prugovečki).


 

Našu ekipa sudjelovala je u sljedećem sastavu:

 

Bruno Geller, 8.a

Valentino Anušić, 8.d

Ivan Hrupec, 8.c

Martino Hrupec, 8.a

Stjepan Posavec, 7.a

 Filip Vrščak, 8.b

Mateo Kučar, 8.c

Martin Šilinić, 8.a

Danijel Antolković, 8.c

Željko Batarilo, 8.c

Ivan Cvetko, 8.c

 

Rezultati utakmica:

Bedenica - Donja Zelina 6 : 0

Bedenica - Sveti Ivan Zelina 1 : 4

Sveti Ivan Zelina - Donja Zelina 6 : 1

 

KONAČNI POREDAK:

1. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, SVETI IVAN ZELINA yes

2. OŠ BEDENICA

3. OŠ KSAVERA ŠANDORA ĐALSKOGA, DONJA ZELINA

 

BRAVO!!!!!!

ČESTITAMO NAŠIM DEČKIMA I NJIHOVOJ VODITELJICI!!!!!!!!!!!

I ŽELIMO IM PUNO USPJEHA NA SLJEDEĆOJ RAZINI NATJECANJA!!!

 

 

 

 

 

SJAJNE VIJESTI SA ŽUPANIJSKOG KROSA - NAŠE DJEVOJKE OSVOJILE 3. MJESTO!!!!

17.10.2012. u Svetom Martinu pod Okićem održalo se Županijsko natjecanje u KROSU za učenice i učenike osnovne škole.
Ove godine konkurencija je bila velika. Prijavljeno je 20 muških i isto toliko ženskih ekipa.
Među njima su bile i naše ekipe.

 


 

 

Muška ekipa u sastavu:
Litvić, Nikola        8.c
Anušić, Valentino    8.d
Vrščak, Filip        8.b
Anđelković, Sergej    8.c
Kučar, Mateo        8.c


Osvojili su vrlo solidno 10. mjesto.

Ženska ekipa u sastavu:
 Jelena Čosić        8.c
 Suzana Jurić        8.c
 Monika Grošinić    8.a
 Eleonora Brcković    8.b
 Laura Žigrović    8.a


Cure su osvojile 3. MJESTO!!!


Čestitam objema ekipama na vrlo velikom trudu i plasmanima!
                        

Voditeljica ekipe:  Ivančica Valek


Uživajte u sličicama s natjecanja!

 

smileysmileysmiley

 

ŠŠD TIJEKOM ŠKOLSKE GODINE 2010./2011.

 

Športsko školsko društvo Mladost ove je godine (šk. god. 2010./2011.) organiziralo i realiziralo sljedeća natjecanja:

GRADSKA NATJECANJA:

ODBOJKA (Ž) – 1.mjesto
RUKOMET (Ž) – 1. mjesto
NOGOMET (M) – 1. mjesto
RUKOMET (M) – 2. mjesto

Natjecanja su bila održana u našoj školskoj dvorani tijekom prvog polugodišta.

ŽUPANIJSKA NATJECANJA:

- 11.3.2011. naša škola bila je domaćin Županijskog natjecanja u

RUKOMETU (Ž) – 1. MJESTO !!!

Naše djevojke su prvim mjestom osigurale plasman na POLUZAVRŠNICU DRŽAVNOG PRVENSTVA koje se održalo u Bjelovaru 17.3.2011. Na tom natjecanju naše su djevojke zauzele 2. mjesto izgubivši tijesno od domaćina, 20:19. CURE, VELIKE ČESTITKE!!!

Ekipa: 1. Jelena Čosić – 6.c
           2. Suzana Jurić- 6.c
           3. Dora Žigrović – 8.a
           4. Tea Puhelek – 8.c
           5. Lucija Bičak – 7.b
           6. Ana Čosić – 8.b
           7. Tajana Podolski – 8.b
           8. Katarina Antolković - 8.b
           9. Klara Koščec – 7.d
          10. Karla Horvat – 7.d
          11. Lucija Pejić – 8.d
          12. Monika Grošinić – 6.a
          13. Magdalena Žigrović – 8.d

                                                     Voditeljica: Ivančica Valek

Županijsko natjecanje iz ODBOJKE (ž) bilo je održano 17.2.2011. u Velikoj Gorici, a naše djevojke su osvojile 8. mjesto.

Ekipa: 1. Eleonora Brcković – 6.b
           2. Tamara Majcug- 6.b
           3. Tena Oštarjaš – 7.c
           4. Viktorija Bačan - 8.a
           5. Katarina Antolković – 8.a
           6. Ana Čosić – 8.b
           7. Tajana Podolski – 8.b
           8. Katarina Podvorec - 8.a
           9. Klara Koščec – 7.d
          10. Karla Horvat – 7.d
          11. Ivana Škarec – 8.b
          12. Nikolina Žigrović – 8.c

                                           Voditeljica: Jadranka Houška
 

 

 

 

Na Županijskom natjecanju u MALOM NOGOMETU koje je bilo održano u Vrbovcu 4.4.2011., naši dječaci su osvojili 4. mjesto.

Ekipa: 1. Ivan Posavec - 8.b
           2. Jakob Raič - 8.c
           3. Antonio Biršl - 8.c
           4. Borna Sever – 8.b
           5. Mislav Rukelj – 8.a
           6. Matija Trcak – 8.a
           7. Stjepan Pajač – 8.a
           8. Josip Prugovečki - 8.a
           9. Dominik Stipić – 7.c
          10. Alen Nokaj – 8.d

                                 Voditelj: Milorad Miljuš

 

SVIM SPORTAŠIMA ČESTITAMO NA TRUDU I LIJEPIM USPJESIMA!!!
 


 


Mala školska prognoza

TEMPERATURA: 

ujutro:  

tijekom dana:  

VJETAR:  

VLAGA:  

PADALINE:  

TLAK ZRAKA:  


Informacije za roditelje


Vremenik dopunske i dodatne nastave i izvannastavnih aktivnosti u šk.god. 2019./2020.




Kalendar
« Veljača 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 12. 2012.

Ukupno: 968693
Ovaj mjesec: 9168
Danas: 1




preskoči na navigaciju